Turniej mikołajkowy

Turniej mikołajkowy

7 grudnia w naszym Gimnazjum  odbył się Turniej Mikołajkowy. Zagodnie z zasadą – „W zdrowym ciele zdrowy duch” położyliśmy akcent na aktywność fizyczną i dobrą zabawę. Uczniowie w oczekowaniu na miłego Gościa,  brali udziął w wielu konkursach i potyczkach sportowych. Pod koniec imprezy do kazdego ucznia przyszedł sw. Mikołaj ze słodkim podarunkiem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Turniej mikołajkowy