Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Turniej mikołajkowy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Turniej mikołajkowy

7 grudnia w naszym Gimnazjum  odbył się Turniej Mikołajkowy. Zagodnie z zasadą – „W zdrowym ciele zdrowy duch” położyliśmy akcent na aktywność fizyczną i dobrą zabawę. Uczniowie w oczekowaniu na miłego Gościa,  brali udziął w wielu konkursach i potyczkach sportowych. Pod koniec imprezy do kazdego ucznia przyszedł sw. Mikołaj ze słodkim podarunkiem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Turniej mikołajkowy