Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zabawa karnawałowa.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zabawa karnawałowa.

Dnia 13 stycznia 2016r w naszym Gimnazjum odbyła się zabawa karnawałowa. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem „Mój idol”. W pierwszej części mogliśmy uczestniczyć w różnych zabawach, natomiast druga część to dyskoteka szkolna. Jak przystało na prawdziwy bal karnawałowy wybraliśmy królową i króla balu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Zabawa karnawałowa.