Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Sportu

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Sportu

Dnia 1 czerwca 2016 roku w naszym Gimnazjum świętowaliśmy Dzień Dziecka. Zgodnie z tradycją naszej szkoły to święto było obchodzone w połączeniu z turniejem sportowym o Puchar Sołtysa wsi Uszew. W zabawie uczestniczyła Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Tegoroczny turniej był jego dziesiątą edycją. Nagrody dla zwycięzców zostały rozdane podczas festynu rodzinnego w dniu 5 czerwca 2016 roku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.