Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Rocznica odzyskania niepodległości

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Rocznica odzyskania niepodległości

W naszym gimnazjum odbyła się akademia upamiętniająca 93 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Program przygotowała młodzież z klas 3a, 3b, 2b pod opieką nauczyciela historii.

Wspominano 11 listopada 1918r i wydarzenia poprzedzającą tą datę . Był " Marsz Pierwszej Brygady", " Rota" i inne pieśni patriotyczne, były wzruszające wiersze. Na gitarze grała Natalia. Pierwszaki ze szkoły podstawowej machały chorągiewkami, starsi bili brawa. Mamy nadzieję , że każdy cieplej pomyślał o Ojczyźnie i przodkach, którzy o nią walczyli. O tym, jak żyć, by być patriotą.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Rocznica odzyskania niepodległości