Swięto szkoły

Swięto szkoły

17 października odbyło się w naszym gimnazjum Święto Szkoły. Świętowanie rozpoczęło się Mszą Świętą połączoną z różańcem. Po przejściu do szkoły uczniowie klas trzecich w krótkim montażu słowno-muzycznym zaprezentowali zasługi, jakimi wsławiła się nasza patronka Królowa Jadwiga. Następnie odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. W dalszej części miały miejsce tradycyjne otrzęsiny naszych nowych kolegów i koleżanek. Po części artystycznej uczniowie bawili się na dyskotece. Poczęstunek przygotowała Rada Rodziców.