Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Swięto szkoły

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Swięto szkoły

17 października odbyło się w naszym gimnazjum Święto Szkoły. Świętowanie rozpoczęło się Mszą Świętą połączoną z różańcem. Po przejściu do szkoły uczniowie klas trzecich w krótkim montażu słowno-muzycznym zaprezentowali zasługi, jakimi wsławiła się nasza patronka Królowa Jadwiga. Następnie odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. W dalszej części miały miejsce tradycyjne otrzęsiny naszych nowych kolegów i koleżanek. Po części artystycznej uczniowie bawili się na dyskotece. Poczęstunek przygotowała Rada Rodziców.