Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Za trudną pracę z nami i okazane serce chylimy głowy w podzięce”

Pod takim hasłem w naszym gimnazjum odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, w której wzięli udział nauczyciele, pracownicy oraz rodzice.

Uczniowie klasy IIb zamienili się w reporterów szkolnej telewizji. Dyskutowali o roli nauczycieli, przeprowadzali relacje ze spotkań z uczniami. Publiczności najbardziej podobali się pielgrzymi przebrani w worki pokutne, którzy w rytm muzyki Vangelisa maszerowali na Jasną Górę, by odpokutować winy swoje i kolegów.

Program zakończył się piosenkami dedykowanymi nauczycielom w wykonaniu uczennic klas trzecich.


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Dzień Komisji Edukacji Narodowej