Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka do Kołkówki

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka do Kołkówki

W dniach 26 - 27.09 2011 r. odbyła się wycieczka klas pierwszych do Kołkówki. Wśród wielu atrakcji każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Młodzież mogła uczestniczyć w rozgrywkach sportowych, przeciąganiu liną, grze w bilarda, tenisa stołowego i wiele innych. W trakcie pieszej wycieczki zwiedziliśmy również okolicę.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Wycieczka do Kołkówki