Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Mikołaj w domu dziecka

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Mikołaj w domu dziecka

„Uszewski Mikołaj po raz piętnasty odwiedził wychowanków Domu Dziecka w Jasieniu”
Pomysł zorganizowania mikołajek dla wychowanków Domu Dziecka w Jasieniu zrodził się w 1997 roku, kiedy to zalanym przez wody Uszwicy Uszwi i Zawadzie Uszewskiej z pomocą pospieszyli ludzie dobrej woli z różnych regionów Polski. Pomyśleliśmy wówczas, że młodzież powinna mieć otwarte serca: zarówno na przyjmowanie pomocy w trudnych chwilach, jak i dzielenie się z innymi, bardziej potrzebującymi tym, co się posiada.
I tak co roku w grudniu nasza młodzież organizowała mikołajki i z drobnymi upominkami odwiedzała wychowanków Domu Dziecka. W tym roku byliśmy w Jasieniu po raz piętnasty. Mamy nadzieję, że takie akcje uwrażliwią młodych ludzi na potrzeby innych.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Mikołaj w domu dziecka