Zabawa karnawałowa

Dnia 28 stycznia w naszym Gimnazjum odbyła się zabawa karnawałowa.

Imprezę rozpoczęto turniejem klas. Pierwszą konkurencją był "Pokaz talentów". Klasy reprezentowali uzdolnieni uczniowie. Najwięcej punktów zdobyli Katarzyna Toboła (taniec z kółkami) i Damian Porwisz (gra na saksofonie). W dalszej części gimnazjaliści rywalizowali w konkursach rozrywkowo-sportowych. Współzawodnictwo zakończono klasowym karaoke. Zwycięzcą Turnieju Karnawałowo została klasa 3b. Całość zakończyła się zabawą dyskotekową, na której wszyscy uczniowie świetnie się bawili. Imprezę przygotowywały pani Zaczyńska i pani Szczepańska wraz ze swoimi klasami.

{gallery}aktualnosci/2011_2012/choinka{/gallery}