Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie z policjantem

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie z policjantem

8 lutego gościliśmy w naszej szkole policjantów z Komendy Policji w Brzesku.

Goście wygłosili prelekcje na temat odpowiedzialności karnej młodzieży w razie konfliktu z prawem. Poruszyli takie tematy zachowania bezpieczeństwa w różnych sytuacjach na terenie szkoły i poza nią. Przekazane informacje były poparte przykładami niewłaściwych zachowań gimnazjalistów na terenie powiatu Brzesko. 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Spotkanie z policjantem