Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Turniej Bezpieczeństwa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Turniej Bezpieczeństwa

19.04.2012 r., podobnie jak i w latach poprzednich, Policja wspólnie z Polskim Związkiem Motorowym i Małopolskim Kuratorem Oświaty zorganizowała w szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku eliminacje do Małopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym  dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Turniej ten co roku cieszy się olbrzymią popularnością wśród dzieci i młodzieży i jest stałym elementem działań prewencyjnych realizowanych przez Policję. W finale powiatowym brało udział 18 szkół podstawowych i 14 gimnazjów. Eliminacje składały się z dwóch części - rozwiązywanie testów ze znajomości przepisów drogowych i jazdy na rowerze po specjalnym torze z przeszkodami.
Nasze Gimnazjum reprezentowała drużyna w składzie: Krystian Baran kl. IIIb, Patryk Rojek kl. IIIb i Karol Wąs kl. IIb. Ich udział w turnieju zakończył się sukcesem - zajęli II miejsce, otrzymali medale i atrakcyjne nagrody. Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Turniej Bezpieczeństwa