Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Jedz smacznie

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Jedz smacznie

Zakończyła się kolejna akcja PCK propagująca prawidłowe odżywianie i aktywność  sportową wśród młodzieży pod hasłem  „Jedz smacznie i Zdrowo”. Uczniowie mogli poznać min. zasady prawidłowego odżywiania, bogactwo niektórych składników pokarmowych. Zwieńczeniem tej akcji był konkurs polegający na wykonaniu plakatu lub filmiku o tematyce związanej ze zdrowym stylem życia. Cieszymy się, że uczniowie z każdej klasy wzięli udział w tym konkursie. Na wyniki konkursu musimy poczekać do 29 czerwca 2012.