Jedz smacznie

Zakończyła się kolejna akcja PCK propagująca prawidłowe odżywianie i aktywność  sportową wśród młodzieży pod hasłem  „Jedz smacznie i Zdrowo”. Uczniowie mogli poznać min. zasady prawidłowego odżywiania, bogactwo niektórych składników pokarmowych. Zwieńczeniem tej akcji był konkurs polegający na wykonaniu plakatu lub filmiku o tematyce związanej ze zdrowym stylem życia. Cieszymy się, że uczniowie z każdej klasy wzięli udział w tym konkursie. Na wyniki konkursu musimy poczekać do 29 czerwca 2012.