Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Staropolski Sarmatyzm i Epoka Szlachecka

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Staropolski Sarmatyzm i Epoka Szlachecka

4 maja gościliśmy w naszej szkole grupę artystyczną "Rekonstrukto", która zaprezentowała uczniom widowisko historyczne pt. "Staropolski Sarmatyzm i Epoka Szlachecka". W programie pokazano między innymi tradycyjny strój Sarmaty, uzbrojenie, bogatą kolekcję broni i metody walki (pojedynki na szable, rapiery, hakownice). Niektórzy z uczniów mieli możliwość skorzystania z lekcji szermierki. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem widzów.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Staropolski Sarmatyzm i Epoka Szlachecka