Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Sąd nad Balladyną w klasie Ib

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Sąd nad Balladyną w klasie Ib

Uczniowie niechętnie czytają lektury. Aby ich do tego zmobilizować na lekcjach języka polskiego stosuje się metody aktywizujące. Analizując „Balladynę” Juliusza Słowackiego klasę lekcyjną zamieniliśmy na salę sądową. Uczniowie podzielili się rolami: byli sędziowie, bardzo groźny prokurator, obrońca, świadkowie, a także woźny sądowy. Uczniowie przygotowali odpowiednie rekwizyty i stroje, ale przede wszystkim wykazali się świetną znajomością lektury.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Sąd nad Balladyną w klasie Ib