Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka klasy IIb

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka klasy IIb

W piątek 11 maja uczniowie klasy IIb pod opieką wychowawczyni pani Doroty Muchy oraz księdza Jana Barana wybrali się na wycieczkę rowerową. Trasa była bardzo ciekawa. Najpierw pojechaliśmy do Porąbki Uszewskiej, gdzie pomodliliśmy się w kościele parafialnym oraz w Sanktuarium Maryjnym. Grota bardzo się nam podobała. Wszyscy dotykaliśmy kamienia z Lourds oraz piliśmy wodę ze źródła. Następnie pojechaliśmy do Dębna. Zwiedzaliśmy zamek – mieliśmy nadzieję, że ukaże nam się biała dama.  Niestety, nie udało nam się jej zobaczyć. Po zwiedzaniu zrobiliśmy sobie przerwę na posiłek. W drodze powrotnej skusiliśmy się na lody. Całą drogę podziwialiśmy piękno naszej okolicy.
Wszyscy zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Wycieczka sprawiła nam wiele radości, co widać na zdjęciach.