Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zawody Rejonowe w Piłce Nożnej Chłopców

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zawody Rejonowe w Piłce Nożnej Chłopców

Dnia 6 czerwca 2012 roku na „Orliku” odbyły się zawody na szczeblu rejonu w piłce nożnej chłopców. Piłkarze z Publicznego Gimnazjum w Uszwi gościli zawodników z następujących gimnazjów: 11 Publiczne Gimnazjum z Tarnowa, Gimnazjum z Dąbrowy Tarnowskiej oraz Gimnazjum z Zakliczyna. Pierwsze miejsce zdobyło Gimnazjum z Tarnowa, drugie miejsce Publiczne Gimnazjum w Uszwi, trzecie miejsce Gimnazjum z Dąbrowy Tarnowskiej a czwarte Gimnazjum z Zakliczyna. Należy podkreślić, że zawody odbyły się w duchu fair play a drugie miejsce naszych piłkarzy jest wielkim sukcesem drużyny naszego Gimnazjum.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Zawody Rejonowe w Piłce Nożnej Chłopców