Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Szkoły bez Przemocy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Szkoły bez Przemocy

Tradycyjnie w naszym gimnazjum w czerwcu organizujemy Dzień Szkoły bez Przemocy. W tym roku przebiegał pod hasłem Kibicujemy Fair Play. W ramach tej akcji odbył się mecz Rada Pedagogiczna – Samorząd Uczniowski w unihokeja. W skład drużyny nauczycieli weszli: pani Barbara Kondziołka – kapitan zespołu, pani Dorota Mucha, pan Piotr Rzepa, ksiądz Jan Baran i pan Przemysław Zdunek. W drużynie uczniów grały: Sylwia Musiał – kapitan, Joanna Kaczmarczyk, Izabela Biernat, Katarzyna Toboła, Mariola Smaluch oraz Urszula Jagielska. Wszyscy zawodnicy grali z ogromnym zaangażowaniem, a mecz zakończył się remisem.

Kolejnym punktem obchodów było klasowe malowanie plakatów związanych z hasłem przewodnim oraz redagowanie kodeksu kibica.

Akcję podsumowano na apelu szkolnym.


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Dzień Szkoły bez Przemocy