Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Mini Euro

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Mini Euro

8 czerwca 2012 nasze gimnazjum świętowało otwarcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Uczniowie PG wzięli udział Turnieju o Puchar Sołtysa. Drużyny z poszczególnych klas rywalizowały w dwóch konkurencjach: dziewczynki – unihokej, chłopcy piłka nożna. Gra była bardzo zacięta i emocjonująca, dostarczyła wielu wrażeń kibicom. Pierwsze miejsce w kategorii chłopców zajęli trzecioklasiści (połączony skład klas III a i III b), a w kategorii dziewcząt klasa I a. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez sołtysa Uszwi pana Stanisława Cebulę.