Wycieczka do Krakowa

We wtorek 19 czerwca część uczniów klas 3a, 3b oraz 2b wzięło udział w wycieczce do Krakowa. Uczestnicy wyjazdu mogli poznać historie lotnictwa i zasiąść min. W prezydenckim samolocie podczas zwiedzania eksponatów w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Następnie gimnazjaliści przenieśli się na krakowski rynek, gdzie przy pięknej słonecznej, pogodzie sprawdzili swoje umiejętności językowe. Uczniowie brali udział w grze ulicznej przygotowanej przez Instytut Goethego. Ta edukacyjna zabawa miała na celu odnalezienie na krakowskim rynku śladów osób pochodzących z krajów niemieckojęzycznych. Należy dodać, że wszystkie instrukcje zabawy były w języku niemieckim. Ostatnim punktem wycieczki był relaks w kinie podczas filmu „Królewna Śnieżka i Łowcy”.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Wycieczka do Krakowa