Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka do Krakowa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka do Krakowa

We wtorek 19 czerwca część uczniów klas 3a, 3b oraz 2b wzięło udział w wycieczce do Krakowa. Uczestnicy wyjazdu mogli poznać historie lotnictwa i zasiąść min. W prezydenckim samolocie podczas zwiedzania eksponatów w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Następnie gimnazjaliści przenieśli się na krakowski rynek, gdzie przy pięknej słonecznej, pogodzie sprawdzili swoje umiejętności językowe. Uczniowie brali udział w grze ulicznej przygotowanej przez Instytut Goethego. Ta edukacyjna zabawa miała na celu odnalezienie na krakowskim rynku śladów osób pochodzących z krajów niemieckojęzycznych. Należy dodać, że wszystkie instrukcje zabawy były w języku niemieckim. Ostatnim punktem wycieczki był relaks w kinie podczas filmu „Królewna Śnieżka i Łowcy”.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Wycieczka do Krakowa