Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczka do Niepołomic

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczka do Niepołomic

Pod koniec czerwca klasy I udały się na dwudniowa wycieczkę do Niepołomic. Główną atrakcją wyjazdu był udział w seansach w Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym. W trakcie pieszej wycieczki zwiedziliśmy pomnik na rynku, zamek królewski oraz kopiec, z którego podziwialiśmy piękno okolicy oraz zachód słońca. Jednak największą radość sprawił uczniom pobyt na placu zabaw :-).

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Wycieczka do Niepołomic