Prezentacja projektu

W niedzielę 25 września w Uszwi odbył się festyn dla środowiska lokalnego, w czasie którego młodzież zaprezentowała, co zyskała dzięki realizacji projektu EFS „Otwarty umysł, otwarty świat”.

W trakcie imprezy uczniowie w kilku scenkach pokazali swoje aktorskie talenty, śpiewali po angielsku i niemiecku oraz popisywali się wiedzą zdobytą na zajęciach przyrodniczych. Przeprowadzone zostały też konkursy o tematyce przyrodniczej, europejskiej i sportowej. Dekoracja i nagrody zostały zakupione ze środków EFS.

Należy nadmienić, że dzięki funduszom EFS szkoła wzbogaciła się o mikroskop z kamerą, kserokopiarkę i tablicę interaktywną.

Pogoda dopisała, dzięki czemu na festyn przybyło wielu widzów.

{gallery}aktualnosci/2011_2012/festyn{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum EFS 2010/2012 Prezentacja projektu