Wyjazd do teatru

Wyjazd do Teatru Ludowego w Krakowie

12.10.2011 r. uczniowie naszego Gimnazjum w ramach realizacji projektu EFS „Otwarty umysł, otwarty świat” uczestniczyli w spektaklu Teatru Ludowego w Krakowie pt. "Błysk rekina”. Był to musical adresowany do młodzieży, posiadający rekomendację Kuratorium Oświaty w Krakowie. Główne zagadnienia przedstawienia to: dyskryminacja, szacunek do samego siebie, zaufanie, tworzenie własnego wizerunku, uwielbianie bohatera i trudne relacje rodzinne. Opowieści towarzyszyła muzyka rockowa i brawurowe popisy taneczne.

Udział w spektaklu miał na celu wdrożenie uczniów do aktywnego korzystania dzieł kultury. Był też formą przeciwdziałania wykluczeniu kulturalnemu. Pozwolił młodzieży przyswoić sobie wiedzę o teatrze. Realizował również treści szkolnego programu profilaktycznego i wychowawczego.

{gallery}aktualnosci/2011_2012/efs/teatr_ludowy{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum EFS 2010/2012 Wyjazd do teatru