Sprzątanie Świata 2016

Sprzątanie Świata 2016

Dnia 15 września 2016r uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w akcji Sprzątanie Świata. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem - „Podaj dalej... drugie życie odpadów"
Głównym przesłaniem akcji było:

- promowanie poszanowania zasobów i efektywnej segregacji,

- unikanie odpadów – szacunek do przedmiotu,

- uświadomienie uczniów o ich wpływie na środowisko i ilość wytwarzanych odpadów podczas codziennych czynności.

W ramach podsumowania tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata” uczennica klasy 1a – Alicja Hosaniak przypomniała uczniom naszej Szkoły podstawowe zasady zwiazne z racjonalną gospodarką odpadami. Na sam koniec uczniowie uczestniczyli we wspólnym posiłku przygotowanym na terenie altany turystycznej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Sprzątanie Świata 2016