Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Sprzątanie Świata 2016

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Sprzątanie Świata 2016

Dnia 15 września 2016r uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w akcji Sprzątanie Świata. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem - „Podaj dalej... drugie życie odpadów"
Głównym przesłaniem akcji było:

- promowanie poszanowania zasobów i efektywnej segregacji,

- unikanie odpadów – szacunek do przedmiotu,

- uświadomienie uczniów o ich wpływie na środowisko i ilość wytwarzanych odpadów podczas codziennych czynności.

W ramach podsumowania tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata” uczennica klasy 1a – Alicja Hosaniak przypomniała uczniom naszej Szkoły podstawowe zasady zwiazne z racjonalną gospodarką odpadami. Na sam koniec uczniowie uczestniczyli we wspólnym posiłku przygotowanym na terenie altany turystycznej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Sprzątanie Świata 2016