Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Makulatura na studnie głębinowe

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Makulatura na studnie głębinowe

Uczniowie naszego Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej wzięli udział w akcji zbiórki makulatury ogłoszonej przez Dzieło Misyjne Diecezji Tarnowskiej. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na budowę studni głębinowych w Afryce i Ameryce Łacińskiej, gdzie wielu dorosłych i dzieci umiera z powodu braku dostępu do czystej wody.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Makulatura na studnie głębinowe