Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Z wizytą w Urzędzie Gminy w Gnojniku.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/images/stories/2010_2011/urzad_gminy.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2010_2011/urzad_gminy

Z wizytą w Urzędzie Gminy w Gnojniku.

16 maja uczniowie klasy drugiej wybrali się na wycieczkę do Urzędu Gminy w Gnojniku. Najpierw spotkaliśmy się z wójtem Panem Sławomirem Paterkiem, który opowiedział nam o pracy urzędu i pełnionej przez siebie funkcji. Następnie pod opieką Pani Haliny Wojciechowskiej uczniowie podzieleni na zespoły odwiedzili poszczególne wydziały urzędu i przeprowadzili wywiady z ich pracownikami, którzy chętnie odpowiadali na zadawane pytania. Wraz z notatkami robiliśmy też zdjęcia. Zgromadzone materiały posłużą do wykonania folderu o pracy urzędu.

Mamy nadzieję, że wycieczka przyczyni się do poszerzenia wiedzy uczniów na temat funkcjonowania samorządu terytorialnego.

 

{gallery}2010_2011/urzad_gminy{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Projekty edukacyjne Z wizytą w Urzędzie Gminy w Gnojniku.