Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Prezentacja projektu

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/images/stories/2010_2011/projekt_2a.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2010_2011/projekt_2a

Prezentacja projektu

19 maja odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego realizowanego przez kl. IIa. Uczniowie przez 2 miesiące pracowali w 5 zespołach, szukając odpowiedzi na pytanie „ W jaki sposób globalizacja wpływa na kulturę polską?”. Zajęli się kilkoma obszarami związanymi z badanym zagadnieniem. Były to m.in. język, zwyczaje, rozrywka, spędzanie wolnego czasu, moda. Podczas zbierania informacji uczestniczyli w konsultacjach z nauczycielami przedmiotów, których treści programowe były zbliżone do tematu projektu. Wyniki swojej pracy przedstawili na forum szkoły wykorzystując samodzielnie przygotowane prezentacje multimedialne, wyniki ankiety przeprowadzonej na terenie szkoły oraz scenki. Uczniowie wykonali także scenografię, postarali się o rekwizyty i kostiumy. Prezentacja projektu oraz wkład pracy każdego z uczniów  zostaną poddane ocenie.

 

{gallery}2010_2011/projekt_2a{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Projekty edukacyjne Prezentacja projektu