Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
„My wśród innych, inni wśród nas”

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/images/stories/2010_2011/mniejszosci.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2010_2011/mniejszosci

„My wśród innych, inni wśród nas”

Pod takim hasłem uczniowie klas drugich na lekcji wiedzy o społeczeństwie prezentowali informacje o mniejszościach narodowych zamieszkujących Polskę.

Zespół klasowy został podzielony na grupy, a każda z nich miała przydzieloną narodowość. Młodzież świetnie wywiązała się z przydzielonych zadań. Wysłuchaliśmy informacji o tradycjach Niemców, Ślązaków, Rosjan, Żydów, Romów, Ukraińców i Białorusinów. Obejrzeliśmy plakaty z namalowanymi strojami regionalnymi oraz skosztowaliśmy narodowych potraw i napojów.

Takie lekcje służą nie tylko poszerzaniu informacji, ale również tolerancji wobec innych nacji.


{gallery}2010_2011/mniejszosci{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Projekty edukacyjne „My wśród innych, inni wśród nas”