Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Powitanie wiosny

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Powitanie wiosny

Powitanie wiosny

19 marca na sali gimnastycznej odbył się turniej z okazji powitania wiosny.
 
Uczniowie klas naszego gimnazjum tworzyli wraz z uczniami klas IV - VI szkoły podstawowej następujące drużyny:
 • - ŻABKI - Ia i VI dziewczyny
 • - BOCIANY - Ib i VI chłopcy
 • - ZAJĄCZKI - IIa i Va
 • - SKOWRONKI - IIb i Vb
 • - PIERWIOSNKI - IIIa i IVa
 • - KROKUSY - IIIb i VIb

Rywalizowały one między sobą w dyscyplinach sportowych, plastycznych i wiedzowych. Były to między innymi:

 • - wyścig bocianów i królików
 • - wyścig z jajkiem na łyżeczce
 • - rzut pisanką do kosza
 • - test wiedzy o świętach Wielkanocnych
 • - rysowanie królika i żaby
 • - układanie ryby z zapałek

Wszystkie konkurencje oceniało jury składzie: Pani Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Bogumiła Jagielska, Pani Dyrektor Publicznego Gimnazjum Barbara Kondziołka i Pan Piotr Rzepa. Zwyciężyła drużyna Krokusów, czyli klasa IIIb i VIb z liczbą punktów 65. W przerwach między konkursami uczennice i uczniowie szkoły podstawowej prezentowali układy tańców dyskotekowych. Na koniec Panie Dyrektor podziękowały wszystkim za wspólną zabawę i złożyły życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Zdjęcia z powitania wiosny można zobaczyć w galerii.