Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie

Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie  

  1 kwietnia uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum udali się na Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie.

Zwiedzili multimedialną pracownię do nauki języków obcych oraz pracownie: komputerową, przedmiotów ogólnokształcących,  ekonomiczną,  gastronomiczną, bibliotekę i halę widowiskową. W każdej z klas były przygotowane konkursy dla gimnazjalistów nagradzane słodyczami. Uczniowie profilów gastronomicznych poczęstowali naszą młodzież ciastkami, które sami upiekli.  Na zakończenie na hali sportowej odbyło się spotkanie, podczas którego Pani dyrektor szkoły w Czchowie oraz uczniowie przedstawili kierunki kształcenia i koła zainteresowań, jakie są prowadzone w ich placówce. Wspomnieli także o realizacji projektów unijnych EFS, w ramach których uczniowie uczestniczą w nieodpłatnych wycieczkach turystyczno-krajoznawczych oraz rozwijają swoje zainteresowania podczas różnorodnych zajęć pozalekcyjnych i imprez szkolnych.

Zdjęcia z Dni Otwartych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie można zobaczyć w galerii.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Dni Otwarte Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie