Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Europy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Europy

Dzień Europy

9 maja z okazji Dnia Europy na sali gimnastycznej odbył się apel przygotowany przez Panią Małgorzatę Tobołę, na którym uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali obyczaje, historię i tradycje następujących państw: Polski, Hiszpanii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii. Prezentacje oceniało Jury, w skład którego wchodzili: Pani Dyrektor Barbara Kondziołka, Pani Wanda Cichostępska, Pani Anna Kotarba , Pan Bogdan Toboła i przewodnicząca SU Aleksandra Imioło. Zwycięską klasą okazała się IIb, która prezentowała Hiszpanię.

Zdjęcia z Dnia Europy można zobaczyć w galerii.