Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Centrum edukacyjno-oświatowe

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Centrum edukacyjno-oświatowe

W remizie w Gnojniku istnieje możliwość przećwiczenia swoich wiadomości z zakresu podstawowych programów t.j. Word, Excel. PowerPoint i wielu innych a także zdobycia wiedzy, która wykracza poza zakres materiału nauczania w Gimnazjum. Dlatego zachęcam do licznego udziału zarówno tych, którzy mają już podstawy z obsługi komputera jak i tych, którzy dopiero zaczynają ;-).

szczegóły >>> http://centrum.gnojnik.pl

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Centrum edukacyjno-oświatowe