Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Inauguracja roku szkolnego 2008/2009

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Inauguracja roku szkolnego 2008/2009

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na początku uroczystości odbyło się spotkanie uczniów i nauczycieli na sali gimnastycznej. Pani dyrektor Barbara Kondziołka powitała wszystkich po wakacyjnej przerwie, zapoznała z planem pracy szkoły na najbliższe dni oraz  przedstawiła nowych nauczycieli: p. Kornelia Koczwara- j. niemiecki, p. Kamil Kuras- wych. fiz. i p. Estera Świerad – technika. Uczciliśmy  także chwilą ciszy pamięć ofiar II wojny światowej. Następnie uczniowie poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami, po czym cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła we Mszy św. rozpoczynającej nowy rok szkolny i katechetyczny .

 

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Inauguracja roku szkolnego 2008/2009