Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie szkół

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie szkół

21 października w Żabnie odbyło się diecezjalne spotkanie Rodziny Szkół im. Świętych i Błogosławionych. Nasze gimnazjum reprezentował poczet sztandarowy.

 


Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. celebrowaną  przez ks. Biskupa Ordynariusza Wiktora Skworca. Po Mszy św. biskup błogosławił poczty sztandarowe.

 


Podczas rozmowy z naszymi uczniami żartobliwie wspominał jak błądził jadąc do naszej Parafii. Przekazał błogosławieństwo dla całej społeczności gimnazjalnej w Uszwi.

 

Potem poczty przeszły ulicami Żabna do Centrum Kultury, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości: montaż słowno-muzyczny prezentujący twórczość ks. Pasierba oraz występ zespołu „Krakowskie Przedmieście”. Na zakończenie zwiedziliśmy okolicznościowe wystawy.