Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Święto Niepodległości

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Święto Niepodległości

10 listopada uczciliśmy  dziewięćdziesiątą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Społeczność naszej szkoły uczestniczyła w okolicznościowej akademii przygotowanej przez uczniów Szkoły Podstawowej. Zaprezentowany montaż słowno - muzyczny przybliżył drogę narodu polskiego do wolności. Patriotyczne wiersze i piosenki  sprzyjały refleksji na temat trudnych dziejów naszej ojczyzny oraz bohaterstwa tych, którzy na przestrzeni wieków walczyli o jej wolność.

 


 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Święto Niepodległości