Wizyta w Domu Dziecka w Jasieniu

Dom Dziecka w Jasieniu to placówka bliska naszym sercom. Tradycją naszej szkoły stało się organizowanie Mikołajek dla wychowanków tego Domu.

Uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej zbierali pieniądze. Do akcji dołączyli się też nauczyciele. Przedstawiciele samorządów uczniowskich obu szkół wraz z opiekunami: p. D. Muchą i S. Krakowską przekazali na ręce p. dyrektor 550 zł i słodycze dla dzieciaków.

Zostaliśmy mile przyjęci. Nasi uczniowie rozmawiali ze swoimi rówieśnikami. Cieszymy się, że ta akcja została zorganizowana już po raz dwunasty.

{gallery}aktualnosci/2008_2009/dom_dziecka{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Wizyta w Domu Dziecka w Jasieniu