Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Koniec roku szkolnego 2008/2009

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Koniec roku szkolnego 2008/2009

17 czerwca odbył się apel podsumowujący pracę szkoły połączony z pożegnaniem uczniów klas III. Pani Dyrektor przedstawiła wyniki klasyfikacji oraz egzaminu gimnazjalnego. Następnie wręczyła nagrody uczniom klas III wyróżniającym się osiągnięciami edukacyjnymi, sportowymi oraz pracą na rzecz szkoły. Rodzice trzecioklasistów otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania. Następnie kl. II pożegnały absolwentów oraz wręczyły pamiątkowe maskotki. Uroczystość zakończył występ trzecioklasistów, który miał charakter kabaretowy. Uczniowie kl. III skierowali także słowa wdzięczności do grona pedagogicznego, pracowników obsługi i administracji, rodziców oraz młodszych kolegów. Imprezę zakończyła dyskoteka.

 

zobacz więcej

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Koniec roku szkolnego 2008/2009