×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Spotkanie z podróżnikiem

10 grudnia do naszej szkoły przybył podróżnik pan Ryszard Stabach, który w ciekawy sposób zaprezentował Chiny. Oglądając slajdy i słuchając naszego gościa poznaliśmy różne aspekty funkcjonowania tego niezwykłego państwa: polityczny, gospodarczy, kulturowy oraz przyrodniczy. Z zainteresowaniem słuchaliśmy opowieści o przygodach i zaskakujących sytuacjach, które miały miejsce podczas wyprawy. Szczególne zainteresowanie uczniów wzbudziły ciekawostki dotyczące Wielkiego Muru Chińskiego, uprawy ryżu czy potraw kuchni chińskiej. Podczas spotkania była także okazja do spróbowania swoich sił w posługiwaniu się pałeczkami. Egzotyka Chin z pewnością jest warta bliższego poznania.

 

{gallery}aktualnosci/2010_2011/spotkanie_z_podroznikiem{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Spotkanie z podróżnikiem