Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Konkurs plastyczny

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Konkurs plastyczny

11 grudnia w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Trzebini odbyło się rozstrzygnięcie VIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Boże Narodzenie- tradycja i współczesność". Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Monika Rąpała z kl. IIIa i Dawid Brzeski z kl. II.

 

 

Na konkurs nadesłano 966 prac wykonanych różnymi technikami, spośród których jury wybrało najlepsze i zakwalifikowało do wystawy w Domu Kultury w Trzebini.