×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Zakończenie roku szkolnego

24 czerwca odbył się apel podsumowujący pracę szkoły połączony z pożegnaniem uczniów klas III. Pani Dyrektor przedstawiła wyniki rocznej klasyfikacji oraz egzaminu gimnazjalnego. Następnie wręczyła nagrody uczniom klas III wyróżniającym się osiągnięciami edukacyjnymi, sportowymi oraz pracą na rzecz szkoły. Rodzice trzecioklasistów otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania. Następnie kl. II pożegnały absolwentów oraz wręczyły im pamiątkowe maskotki. Uroczystość zakończył występ trzecioklasistów, który pokazał, w jaki sposób nasi uczniowie zmienili się w ciągu tych lat szkolnych. Uczniowie kl. III skierowali także słowa wdzięczności do grona pedagogicznego, pracowników obsługi i administracji, rodziców oraz młodszych kolegów. Imprezę zakończyła dyskoteka.

 

{gallery}aktualnosci/2009_2010/zakonczenie_roku{/gallery}

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2009/2010 Zakończenie roku szkolnego