Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wycieczki integracyjne

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wycieczki integracyjne

Tradycyjnie we wrześniu odbyły się wycieczki mające na celu integrację zespołów klasowych oraz poznanie ciekawych miejsc w najbliższej okolicy. Kl. IIIa udała się na rowerach do Jamnej, gdzie zwiedziła ośrodek duszpasterstwa młodzieży. Kl. IIIb pojechała do miejscowości Piaski - Drużków, a kl. IIa do Melsztyna.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Wycieczki integracyjne