Uszew znowu najlepsza!

Dziś, czyli 15.05.2006 r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowych rozgrywkach w piłkę nożną w Kątach. Kolejny raz pokazali, że na wiele ich stać. W skład drużyny weszli:

• 1.Biernat Damian
  • 2.Baran Kamil
  • 3. Jagielski Jakub
  • 4. Wojciech Jagielski
  • 5. Pawełek Piotr
  • 6. Wąs Mateusz
  • 7. Zydroń Damian
  • 8. Witkowski Kamil
  • 9. Frankowski Mateusz
  • 10. Zych Grzegorz
  • 11. Wilk Piotr
  • 12. Kukla Wojciech
  • 13. Stalmach Radosław
  • 14. Pasek Dominik

Mecze rozgrywano w dwóch grupach:

• pierwsza:

- Uszew
- Jurków
- Wojakowa

• druga:

- Brzesko
- Wola Dębińska
- Iwkowa

Pierwszy mecz nasza reprezentacja zagrała z Jurkowem i zwyciężyła 2:0. Kolejną potyczkę stoczyli z drużyną z Wojakowej i zakończyli ją wygraną 3:0. Uszew wyszła z grupy i zagrała mecz finałowy z Iwkową. Był on bardzo emocjonujący. Rozstrzygnięto go w rzutach karnych. Uszew wygrała 4:2 i tym samym zapewniła sobie I miejsce na etapie powiatowym oraz start w etapie rejonowym. II miejsce zdobyli gracze z Iwkowej, a III z Brzeska. Reprezentanci naszego gimnazjum zaprezentowali się z najlepszej strony. Nie stracili żadnej bramki. Gratulujemy naszym chłopcom i życzymy, by na rozgrywkach rejonowych zajęli równie wysokie miejsce ;-).

{gallery}aktualnosci/2005_2006/pilka{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Uszew znowu najlepsza!