Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie z Jarkiem Wejkiem

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie z Jarkiem Wejkiem

Dnia 19.04. 2006 r. Uszew odwiedził Jarek Wejk, były wokalista zespołu ,,Oddział zamknięty". Spotkał się on w kościele parafialnym pw. Św. Floriana w Uszwi z uczniami i nauczycielami z Publicznego Gimnazjum z Gnojnika i Uszwi. Poruszył ważne problemy młodzieży. Opowiedział, jakie skutki ponoszą ludzie uzależnieni od nałogów. Uczniowie oraz pedagodzy uważnie przysłuchiwali się historii z życia pana Jarka mówiącej o problemach, w jakie wpadł będąc w zespole, a następnie, z których się wydostał. Uświadomił młodzieży, że Bóg, miłość, dom i rodzina są najważniejszymi wartościami w życiu i nie wolno o tym zapominać! Zaśpiewał również kilka piosenek, które sam napisał opierając się na swoich przeżyciach. Uczniowie wrócili do swoich szkół pełni refleksji i zmobilizowani do namysłu nad swoim życiem.
Ta lekcja nauczyła nas, że jeżeli popadniemy w nałóg to krzywdzimy nie tylko siebie, ale też naszych bliskich oraz, że nie powinniśmy przechodzić obojętnie obok potrzebujących.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Spotkanie z Jarkiem Wejkiem