Ich troje ;-)

Nasze Gimnazjum otrzymało trzy karnety 4-ro godzinne od www.brzesko.ws. Karnety zostały zakupione z opłat za reklamy zamieszczane na tym portalu przez kandydatów na posłów w ostatnich wyborach parlamentarnych.

{gallery}aktualnosci/2005_2006/ich_troje{/gallery}

Karnet na basen w Brzesku otrzymali:

Sylwia Odroń (pierwsza z lewej) za udział w takich konkursach jak:

• konkurs przedmiotowy z języka polskiego, chemii, fizyki, geografii, matematyki, etap szkolny
  • konkurs przedmiotowy z języka angielskiego, etap rejonowy
  • konkurs Poezji Śpiewanej "Poeci Ziemi Brzeskiej"- w 2004r III miejsce a w 2005 otrzymała nagrodę specjalną od autora wierszy Józefa Barana,
  • konkurs Piosenki Żołnierskiej "Żołnierskie Mormorando" w Nowym Wiśniczu - wyróżnienie zespołowe.

Brała też udział w licznym zawodach sportowych reprezentując na forum gminy i powiatu.
Należy do scholii "Xenium" działającej przy świetlicy wiejskiej w Uszwi.

Patrycja Pawełek (w środku) za:
  • udział w wielu konkursach,
  • w turnieju recytatorskim "Poeci Ziemi Brzeskiej"-w zeszłym roku zajęła 3 miejsce, a tym roku zdobyła Nagrodę Specjalną od autora którym był p. Józef Baran,
  • brała też udział w II i III konkursie Piosenki Żołnierskiej w Nowym Wiśniczu pt. "Żołnierskie Mormorando", gdzie zajęła 3 miejsce i wyróżnienie.

Ponadto należy do zespołów ludowych: "Młodzi Uszwianie" i "Huncwoty" a także do scholii "Xenium" działającej przy Świetlicy wiejskiej w Uszwi.

Damian Biernat za:
  • zajęcie trzeciego miejsca w wojewódzkim konkursie recytatorskim im. A. Bursy w Krakowie,
  • wyróżnienie w wojewódzkim konkursie recytatorskim "Tym, których nie ma wśród nas",
  • zajęcie trzeciego miejsca w konkursie recytatorskim "Poeci Ziemi Brzeskiej",
  • udział w rejonowym konkursie geograficznym.

Reprezentował również szkołę w licznych zawodach sportowych na szczeblu gminy i powiatu, a w piłce siatkowej drużyna zajęła drugie miejsce w powiecie.