Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września wszystkim nam kojarzy się z rozpoczęciem roku szkolnego i ciężkiej pracy. W szkole spędzamy połowę naszego życia.
Jest to czas, w którym poszerzamy własną wiedzę. Poznajemy nowe nieznane wiadomości. Uczymy się tolerancji, punktualności, systematyczności, odpowiedzialności, rozwagi, uczymy się jak żyć. Pomocą dla nas są nauczyciele, którzy niezłomni w swojej pracy uczą nas tego wszystkiego. Szkoła to nasz drugi DOM.
    Dzień rozpoczęcia roku szkolnego w naszej szkole odbył się jak zawsze bardzo uroczyście. O godzinie 8:00 wszyscy zebraliśmy się w szkole. Na początku w klasach otrzymaliśmy nowy podział godzin i piękne bordowe krawaty. Później na sali gimnastycznej pani dyrektor przywitała wszystkich, a w szczególności klasy pierwsze, które zaczynają naukę w gimnazjum. Po apelu o godzinie 9:30 zebraliśmy się w Kościele na Mszy Świętej. Modliliśmy się by nowy rok szkolny dostarczył nam nowej wiedzy, którą wykorzystamy w przyszłości.
    Życzymy wszystkim niezapomnianych chwil w szkole i udanego roku szkolnego.
{gallery}aktualnosci/2005_2006/rozpoczecie_roku{/gallery}
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2005/2006 Rozpoczęcie roku szkolnego