Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Ognisko uczniów klas trzecich

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Ognisko uczniów klas trzecich

W czwartek 13 września odbyło się ognisko integracyjne uczniów klas trzecich. Młodzież wraz z wychowawcami p. Dorotą Muchą i p. Martą Szczepańską spotkała się, aby miło spędzić czas. Piekliśmy kiełbaski i chleb, a przede wszystkim dużo rozmawialiśmy i żartowaliśmy. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody atmosfera była bardzo miła i czas szybko minął.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Ognisko uczniów klas trzecich