Dzień bez Papierosa

31 maja obchodziliśmy Dzień bez Papierosa, z tej okazji nasze gimnazjum zorganizowało happening antynikotynowy.
Uczniowie z poszczególnych klas przedstawiali przygotowane prezentację, w których informowali o szkodliwości palenia papierosów i negatywnych skutkach tego nałogu. Dodatkowo uczniowie przygotowali krzyżówki o tematyce antynikotynowej oraz plakaty ilustrujące szkodliwość palenia.
Nasze gimnazjum  bierze również udział w akcji Szkoła bez Przemocy, z tej okazji uczniowie ze wszystkich klas przygotowali piękne, ciekawe plakaty. W swoich pracach zilustrowali takie ważne treści jak: tolerancja, kultura osobista, szacunek dla innych, wzajemna pomoc, kultura wysławiania się.

{gallery}aktualnosci/2012_2013/dzien_bez_tytoniu{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Dzień bez Papierosa