Zjazd Szkolnych Kół Caritas

19 czerwca  uczniowie  naszego Gimnazjum uczestniczyli w VII Zjeździe Szkolnych Kół Caritas diecezji tarnowskiej, który odbył się w Okulicach. Spotkanie rozpoczęła Msza św. pod przewodnictwem biskupa ordynariusza Andrzeja Jeża. W koncelebrze uczestniczyli księża - asystenci kościelni Szkolnych Kół Caritas. Po Eucharystii młodzież mogła obejrzeć film o Sanktuarium Matki Bożej w Okulicach. Następnie rozpoczęła się wspólna agapa i koncert zespołu Genezareth z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

{gallery}aktualnosci/2012_2013/caritas{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Zjazd Szkolnych Kół Caritas