Pożegnanie absolwentów

Wydaje się, że to wczoraj mury naszej szkoły przekroczyli uczniowie, którzy dziś je opuszczają. Trzy lata minęły bardzo szybko i nadszedł czas pożegnań. Trzecioklasiści przygotowali program artystyczny pod hasłem „Dziękujemy za wszystko”, w którym wyrazili wdzięczność dyrekcji, wychowawczyniom, nauczycielom i pracownikom gimnazjum, a także rodzicom za wiedzę, opiekę i trud włożony w ich wychowanie. Potem uczniowie klas drugich pożegnali starszych kolegów i na pamiątkę wręczyli im maskotki. Absolwenci, aby osłodzić wszystkim smutek rozstania, częstowali pysznymi cukierkami. Na koniec spotkania trzecioklasiści, ich rodzice i pracownicy szkoły usiedli wspólnie, aby powspominać czas nauki w gimnazjum.

{gallery}aktualnosci/2012_2013/pozegnanie_klas3{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Pożegnanie absolwentów