Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Najpierw cała społeczność szkoły spotkała się na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Barbara Kondziołka powitała wszystkich po wakacyjnej przerwie oraz omówiła organizację pracy szkoły. Następnie ze sztandarem udaliśmy się do kościoła parafialnego i uczestniczyliśmy we Mszy św. sprawowanej przez ks. katechetę Wojciecha Wątrobę, który rozpoczął pracę w naszej parafii. Po powrocie do szkoły uczniowie poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Inauguracja roku szkolnego 2013/2014