Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dnia 11 października w naszej szkole obchodziliśmy DKEN. Apel przygotowali uczniowie klasy pierwszej. Młodzi artyści swoim występem wyrazili wdzięczność nauczycielom za ich trud, poświęcenie i troskę. Montaż słowno - muzyczny zawierał podziękowania  i życzenia skierowane do każdego nauczyciela. W dalszej części odbył się pokaz mody na wesoło. Pedagodzy mogli zobaczyć, jakie obecnie panują trendy w świecie "mody nauczycielskiej". Tło muzyczne stanowiły piosenki wykonane przez uczennice z klas II i III. Na zakończenie przedstawiciele Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego złożyli Gronu Pedagogicznemu życzenia.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Dzień Komisji Edukacji Narodowej